Nasze produkty

Banery reklamowe – druk już od 1 szt.

  • Baner jednostronny lub dwustronny
  • Dowolny format
  • Możliwe wykończenie – zgrzewanie, oczkowanie, cięcie na ostro
  • Materiał frontlight 440g strong lub 510g powlekany
  • cena jednakowa bez względu na różnorodność projektów

Baner to uniwersalny nośnik reklamowy, który jest bardzo widoczny , cechuje się intensywnymi kolorami oraz bardzo trwałym nadrukiem do 3 lat. Wykorzystanie baneru jako materiału reklamowego to szansa na spore zasięgi i dotarcie z komunikatem do dużego grona odbiorców, którzy mogą stać się klientami Twojej firmy lub marki. W ofercie również banery odblaskowe oraz blockout oraz z czarnym tyłem, które nie przepuszczają światła.

Baner reklamowy – przystępna cena reklamy

Baner reklamowy – cena nie zniszczy Twojego firmowego budżetu, a zwrot z inwestycji może Cię pozytywnie zaskoczyć! W zależności od formatu, baner może kosztować kilkanaście złotych albo kilkaset – ceny zaczynają się już od 15 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Meshe

SIATKA MESH

Siatka Mesh to materiał lekki i bardzo wytrzymały. Umożliwia swobodny przepływ powietrza, dźwięku i światła.
Gramatura mesha na którym drukujemy to 270g, przeplot oczek 12×12

Siatke Mesh możemy zgrzać i zaoczkować

Mesh to materiał przeznaczony do bardzo dużych powierzchni reklamowej, montowanych w wietrznych miejscach.

Ceny zaczynają się już od 17 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie

Druk na folii – od 1m2!

Folie to popularny materiał stosowany w reklamach zewnętrznych i wewnętrznych. Folie reklamowe świetnie sprawdzają się na witrynach sklepowych, stoiskach targowych lub do oklejania pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz druk na foliach do różnego rodzaju przeznaczenia, z laminatem lub bez, w błysku lub macie, oraz takich, które charakteryzują się dużą przezroczystością. Rodzaj folii możesz dobierać w zależności od potrzeb oraz wymagań nośnika na który będą aplikowany. Druk na folii sprawdzi się w przypadku zewnętrznych i wewnętrznych materiałów reklamowych, a trwałość nadruków na folii sprawia, że ten rodzaj materiału będzie dobrym wyborem, kiedy w grę wchodzą najbardziej wymagające kreacje.

Dlaczego warto zlecić druk folii reklamowej?

  • Druk na folii samoprzylepnej zapewnia efektowną reklamę w praktycznie dowolnym miejscu
  • Foliami reklamowymi można pokryć rozmaite powierzchnie – zarówno szyby (okna i witryny, szyby samochodowe), podłogi, produkty, jak i auta
  • Folie odblaskowe folie reklamowe to pomysł na reklamę widoczną także po zmroku

Folie monomeryczne

Folia monomeryczna to podstawowy nośnik stosowany w druku wielkoformatowym. Może być wykorzystana zarówno do ekspozycji wewnętrznych, jak i zewnętrznych (wtedy zalecamy dodanie laminatu). Na folię możemy nanieść dowolną grafikę, wzór lub logo. Folię drukujemy w 3 formatach lub w rozmiarze własnym (od 50 do 100 cm).

Radzimy aby aplikowane folie były zalaminowane na błysk lub mat, co ochroni wydruk i wydłuży jego żywotność. Folia monomeryczna może być stosowana do oklejania płaskich powierzchni – witryn, ścian, przeszkleń, stoisk targowych lub luster.

Ceny zaczynają się już od 20 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie polimerowe

Folie polimerowe mają o wiele lepsze właściwości od folii monomerycznych, nie kurczą się w słońcu przez wiele lat, mają dłuższą żywotność. Nadają się również do oklejania pojazdów, ale tylko na płaskich elementach

Ceny zaczynają się już od 50 netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie wylewane

Folia wylewana to folia przeznaczona do oklejania nierównych powierzchni. To najpopularniejsza folia do oklejania pojazdów.

Ceny zaczynają się już od 70 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie OWV

Folia OWV najczęściej jest stosowana do oklejania szkła, witryn sklepowych lub szyb pojazdów. Dzięki siateczkowej strukturze eksponuje grafikę na zewnątrz, nie zacieniając całkowicie wnętrza. Ta folia reklamowa pozwala uzyskać efektowną reklamę zewnętrzną, przy minimalnym ograniczeniu dopływu światła.

Ceny zaczynają się już od 24 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie szronione

Folia szroniona doskonale nadaje się do oklejania szyb – w biurach, salkach konferencyjnych lub gabinetach. Folię szronioną możemy zadrukować w pełnym kolorze i wyciąć dowolny napis lub kształt. Zależy Ci na łatwym montażu? Twój projekt naniesiemy na specjalną folię transferową, pozwalająca na precyzyjne naklejenie wszystkich elementów. Folię możemy też „obrać” ze zbędnych elementów, tak aby pozostawić tylko ostateczny kształt.

Ceny zaczynają się już od 30 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie adhezyjne

Folia adhezyjna czyli folia bez kleju może być wielokrotnie przyklejana i odklejana bez utraty przyczepności. Twoje pomysły wydrukujemy na folii o grubości 150 mikronów – białej lub transparentnej. Samoprzylepna folia adhezyjna nadaje się do oklejania gładkich powierzchni – takich jak szkło lub metal – nie niszcząc ich i nie pozostawiając na nich zabrudzeń. Folię samoprzylepną zadrukujemy w pełnym kolorze, możemy ją też dociąć do wybranego kształtu.

Bezklejowa folia adhezyjna będzie idealna do oklejania gładkich powierzchni – np. witryn sklepowych, luster lub produktów. Dzięki zadrukowanej folii reklamowej stworzysz personalizowane naklejki wielokrotnego użytku.

Ceny zaczynają się już od 35zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie easy dot

Folia easy dot doskonale nadaje się do zastosowania wewnętrznego – na gładkich lub lekko zakrzywionych powierzchniach. Wyróżnia się eleganckim matowym wykończeniem oraz niezwykle prostym sposobem naklejania. Dzięki specjalnemu klejowi można korygować jej ułożenie i przyklejać ją w kolejne miejsce.

Folię reklamową easy dot możemy dowolnie zadrukować i dociąć do wybranego kształtu. Folia występuje w wersji transparentnej (wtedy zalecamy biały poddruk) lub w wariancie z białym wykończeniem.

Ceny zaczynają się już od 30 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Folie podłogowe

Folia podłogowa  jest aplikowana na podłogi w komunikacji centrów handlowych, targów czy sklepach. Ma specjalną antypoślizgową powierzchnię, przez co sprawdzi się także w ruchliwych przestrzeniach – np. sklepach, przychodniach lub galeriach handlowych.

Naklejka podłogowa jest odporna zarówno na zarysowania, jak i na działanie wielu detergentów. Na folii podłogowej można umieścić dowolną reklamę, napis lub grafikę. Twój nadruk na folii podłogowej zachowa trwałość, nawet przy dużym natężeniu ruchu i częstym myciu posadzki.

Ceny zaczynają się już od 40 zł netto za m2. Napisz do nas, a przygotujemy indywidualną wycenę ASAP !

Kasetony

Kasetony, czyli świecące reklamy, to jedna z ciekawszych form reklamy dostępnej na rynku i z wieloma różnymi możliwościami. Szeroki wybór kształtów, materiałów i wykończeń, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale przede wszystkich Twoich klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i stworzenia własnoręcznie krok po kroku swojego spersonalizowanego panelu promocyjnego.

Wśród możliwości do wyboru jest reklama świetlna jednostronna lub dwustronna. Każda z nich może być wykonana z dibondu, ramy aluminiowej z frontem z pleksy lub w formie nieregularnego kształtu (koła, krzyża, elipsy lub prostokąta z zaokrąglonymi bokami).

Oferowana przez nas produkcja kasetonów reklamowych to także możliwość dopasowania rozmiarów, koloru obudowy oraz odcienia świecenia. Elementy graficzne, które chcesz na nim umieścić mogą także zostać wykonane w technologii 3D. Skorzystaj z naszego konfiguratora, zrób projekt, a my zajmiemy się resztą – produkcja i montaż gwarantowane nie tylko na terenie Warszawy, ale całej Polski!

Służymy także profesjonalnymi usługami projektowania – możemy wykonać grafikę, która ma znaleźć się na zewnętrznym panelu promocyjnym. Sprawdź i przekonaj się jak działa nasz konfigurator, dzięki któremu w jednym miejscu stworzysz swój własny projekt kasetonu i to bez wychodzenia z domu!